rezie-kresloVIDEO PRODUCTION
kompletní realizace video služeb
rezie-kresloDIGITALIZACE
digitalizujeme analogové dokumenty a knihy
rezie-kresloFOTOGRAFIE
profesionální služby v oblasti fotografie

Druhy pracovišť digitalizace

digitalizace-a5-a3Formáty A5-A3

Plnobarevné skenování od formátu A5 po formát
A3 na plochém /deskovém/ stroji

Canon iR3170Ci

 

 

Formáty A5-A2

digitalizace-a5-a2

Skenování na speciálním zařízení Bookeye2Plus.

Je to zařízení s výjimečnou barevnou věrností a schopností zpracovat formát A2+. Vyspělá technologie pro digitalizaci založená na standardních komponentách. Řešení umožňující vzdálenou správu prostřednictvím Internetu.

Je určeno pro skenování architektonických plánů, periodik a novin, knih, map a kreseb, atlasů a dalších dokumentů.

 

Formáty A3-A0

Plnobarevné skenování od formátu A5 po formát A0 v průchodovém nejmodernějším stroji Colortrac Smart LF Gx+ 42c, kde nejrizikovější dokumenty poznamenané časem umísťujeme do průhledných desek aby se zabezpečila jejich maximální ochrana při manipulaci.

 

digitalizace-a3-a0

Dodatečné úpravy naskenovaných dokumentů:

v případě požadavku klienta, upravíme naskenovaný materiál ve speciálním software - narovnání podle os, digitální vyčištění starých zašlých dokumentů, map, kronik apod.

Popisy - indexace:

naskenovaný materiál popíšeme informacemi, jako jsou popisná čísla, čísla katastrální, jednací, typ dokumentu. Díky této indexaci je jednoduché požadovaný dokument jednoduše vyhledat mezi tisíci dalšími položkami v neuvěřitelně krátkém čase.

Ukládání dat:

po naskenování a indexaci soubory uložíme na požadované úložiště, jako je CD-ROM, DVD, HD nebo speciální elektronický archiv.

Přeprava dokumentů:

veškeré materiály pro digitalizaci od zákazníka přepravujeme v boxech přímo určených pro přepravu dokumentů s co největší opatrností aby nedošlo k jejich žádnému poškození, pojištění je samozřejmostí.

 
Naše práce

video-den-rodiny

video-predcitani

Podporujeme Gopay online platby